Proč zvolit Externí mzdy?

Externí mzdy vám zajistí rychlé a efektivní provedení výpočtu mezd. Prostřednictvím našeho informačního systému nám předáte podklady, my vypracujeme mzdy a zpět od nás obdržíte veškeré výstupní materiály, které ke své činnosti potřebujete - od výplatních pásek přes elektronický převodní příkaz pro vaši banku až po podklady potřebné k zaúčtování do vašeho firemního účetního systému. Veškerá výměna informací probíhá v elektronické podobě. Jednoduché, rychlé, efektivní. Ušetřete tak čas a náklady!

Jaké konkrétní podklady potřebujeme?

K vypočítání mezd od vás budeme potřebovat výstup z docházkového systému nebo naskenovanou docházku a vnitřní mzdový předpis. Z těchto podkladů vypracujeme mzdy za dané období a v dohodnutých termínech vám předáme veškeré výstupní dokumenty v elektronické podobě.

Co každý měsíc obdržíte?

Každý měsíc od nás dostanete výplatní pásky, převodní příkazy, soubor s daty pro zaúčtování do účetního systému a reporty. Celou odpovědnost za vedení mzdové agendy nese naše firma.

Výhody spolupráce, které vám zefektivní podnikání:

  • jednoduchý systém spolupráce,
  • "bezpapírová" výměna informací,
  • vhodné pro firmy všech velikostí,
  • diskrétní zpracování mezd.

Minimalizujte náklady spojené s vedením mzdové agendy. Obraťte se na nás! Zanechte nám vizitku a my se vám obratem ozveme.

SPOLUPRACUJEME
  • s takovými partnery, jejichž filozofie nám napomáhá plnit cíle našich klientů